II Turniej w Szopie

22 Paździenika 2022
ul. Bolesława Limanowskiego 16, Kraków

Wyniki

 Pl   Name   Rank   Co   Club   NbW  R 1  R 2  R 3  R 4  MMS SOS SOSOS
Habu Koichiro 5D PL Krak 4 8+/w3 7+/w0 13+/w5 6+/w9 33 142 505
Dovcik Boris 2D SK Kosi 3 7-/b0 4+/w4 16+/w2 12+/w5 32 135 498
Hiliazov Oleksandr 2D UA Khar 3 13-/w2 9+/w2 8+/w0 18+/w7 32 134 499
Kozdon Marek 5K PL Krak 3 10+/w0 2-/b4 18+/w1 9+/b0 32 121 511
Almasi Pavol 6K SK Kosi 3 11+/w0 12-/b0 7+/b6 10+/b0 32 118 514
Pietrucha Szymon 9K PL Rzes 3 21+/w4 19+/w1 12+/b1 1-/b9 32 118 482
Marczak Grzegorz 3D PL Krak 2 2+/w0 1-/b0 5-/w6 16+/w3 31 136 514
Kralik Ondrej 1D SK Kosi 2 1-/b3 13+/w1 3-/b0 19+/w9 31 133 504
Milkowski Jakub 3K PL Krak 2 16+/w0 3-/b2 20+/w9 4-/w0 31 131 480
10  Podbiol Krzysztof 6K PL Chor 2 4-/b0 17+/w0 19+/w4 5-/w0 31 128 467
11  Urbanski Karol 6K PL Krak 2 5-/b0 18+/w0 17-/b0 20+/w6 31 128 459
12  Mroczek Marcel 6K PL Krak 2 14+/w0 5+/w0 6-/w1 2-/b5 31 122 501
13  Skibinski Pawel 3K PL Krak 2 3+/b2 8-/b1 1-/b5 14+/b0 31 118 539
14  Smolen Dawid 5K PL Krak 1 12-/b0 16-/w0 21+/w9 13-/w0 30 130 467
15  Bialozyt Adam 1K PL Krak 1 0- 0- 0- 17+/w4 30 121 466
16  Kralik Slavomir 3K SK Kosi 1 9-/b0 14+/b0 2-/b2 7-/b3 30 119 532
17  Walter Agnieszka 7K PL Krak 1 18-/b0 10-/b0 11+/w0 15-/b4 30 118 494
18  Narog Krzysztof 8K PL Rzes 1 17+/w0 11-/b0 4-/b1 3-/b7 30 117 501
19  Tluszcz Filip 12K PL Krak 1 20+/b0 6-/b1 10-/b4 8-/b9 30 110 485
20  Szal Mateusz 14K PL Rzes 1 19-/w0 21+/b0 9-/b9 11-/b6 30 106 477
21  Fudacz Rafal 16K PL Krak 0 6-/b4 20-/w0 14-/b9 0- 29 108 470

Szczegóły

  • Organizatorzy: Adam Białożyt, Maria Kluziak, Jakub Miłkowski
  • Sędzia: Adam Białożyt
  • Klasa turnieju: C
  • Rundy: 4
  • Czas: 25 min + 15s byo-yomi
  • System: MacMahon
  • Zasady: japońskie, 6.5 komi
  • Handicap redukowany o 2
  • Maksymalna liczba graczy: 22
  • Wpisowe: 25 zł
  • Nagrody: Vouchery od Shopa gracza,
    vouchery od Go Magic

Harmonogram

22 Paździenika 2022 - Sobota
  • 09:45 - rejestracja
  • 10:00 - pierwsza runda
  • 11:45 - druga runda
  • 13:30 - przerwa obiadowa
  • 14:15 - trzecia runda
  • 16:00 - czwarta runda
  • 17:45 - zakończenie

Zapisy

W przypadku osiągnięcia limitu uczestników
pierwszeństwo udziału w turnieju przysługuje zarejestrowanym graczom

Zarejestrowani

Sponsorzy

W razie wątpliwości napisz do nas!